top of page

Groupe de Analysons l'instant

Public·7 membres
Nicholas Hill
Nicholas Hill

Programmu Reverberator Skachat


Uzņēmums 220.LV nav balvu sponsors vai kā citādi saistīts ar balvu programmu. Pievienotie logotipi un citas identificējošās zīmes ir katra pārstāvētā uzņēmuma un/vai tā saistīto uzņēmumu preču zīmes un pieder tiem. Lūdzu, apmeklējiet katra uzņēmuma tīmekļa vietni, lai skatītu papildu noteikumus un nosacījumus.
programmu reverberator skachatIzmantojot Audacity, jūs varat veikt audio griešanas procesu rediģētajiem audio failiem. Tādā veidā jūs varat atbrīvoties no nevēlamām failu sadaļām. Izmantojot programmu, varat atlasīt noteiktas audio failu daļas un kopēt un ielīmēt tos dažādos kanālos. Jūs varat veikt audio sajaukšanu ar skaņām, kuras kopējat un ielīmējat dažādos kanālos. Izmantojot Audacity, varat mainīt ierakstu atskaņošanas ātrumu. Turklāt balss toni var mainīt, izmantojot programmu.


Audacity piedāvā lietotājiem dažādas audio ierakstīšanas iespējas. Izmantojot programmu, jūs varat veikt tiešraides ierakstus no sava mikrofona, kā arī ierakstīt skaņas, kas nāk no datora. Izmantojot Audacity, varat arī pārveidot veco kasešu, analogo ierakstu vai minidisku skaņas digitālā formātā. Izmantojot Audacity, jūs varat apstrādāt skaņas, kuras ierakstīsit vai pārveidosiet ciparu formātā kā daudzkanālu, tāpat kā citos audio failos, un varat veikt to kopēšanas, ielīmēšanas, griešanas un montāžas darbības. Audacity ļauj vienlaikus ierakstīt no 16 kanāliem, ja jums ir atbilstošs aprīkojums. 041b061a72


À propos

Bienvenue dans le groupe ! Vous pouvez communiquer avec d'au...

membres

bottom of page